9583 MONT BLANC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9583 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1551kg |
| Block | 9583 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 193cm / 76inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2585kg |